Prins diētiskā barība suņiem

Prins diētisko barību līnijā ir presētā, ekstrudētā un mitrā barība suņiem ar pārmērīgu svaru, cukura diabētu vai locītavu, ādas, kažoka un gremošanas trakta problēmām.

Visi produkti

Prins ProCare Protection

100% dabīgas presētās barības vidēja un liela auguma šķirņu suņiem, jo ķermeņa uzbūves un dzīves veida dēļ viņiem nepieciešams pievērst nedaudz vairāk uzmanības.

Visi produkti

Prins Protection Croque

Lieliski piemērota vidēja un liela auguma šķirņu suņiem. Prins Protection Croque palīdzēs izvairīties no šīm problēmām suņiem, sākot no kucēna līdz pat seniora vecumam.

Visi produkti

Prins Protection Croque Mini

Prins piedāvā īpaši veidotu barību maza auguma suņiem ar svaru līdz 10 kilogrami.

Visi produkti

Prins ProCare

Prins ProCare līnijas presētā barība ir piemērota suņiem no kucēna līdz pat seniora vecumam. Šīs barības ražošanas tehnoloģija optimāli saglabā labās produktu īpašības un uzturvielas.

Visi produkti

Prins ProCare Mini

Barība Prins ProCare Mini ir īpaši veidota maza auguma suņiem. Šīs barības ražošanas tehnoloģija optimāli saglabā labās produktu īpašības un uzturvielas. Barības graudiņu forma tika pārveidota, lai tā būtu mazāka.

Visi produkti

Prins ProCare Grainfree

Daži suņi var būt jutīgi pret graudiem, tādēļ bezgraudu barība tiem ir īpaši piemērota. Prins piedāvā kompleksu un līdzsvarotu bezgraudu presēto barību visu šķirņu un vecumu suņiem.

Visi produkti

Prins TotalCare dog

Prins TotalCare ir ir kompleksa saldēta jēlas gaļas barība: īpaši līdzīga dabīgai barībai. Jēla gaļa uzlabo zarnu trakta veselību.

Visi produkti

Prins ProCare Croque

Prins ProCare Croque līnijā ir kompleksas ekstrudētās barības, kas ir piemērotas no kucēna līdz seniora vecumam. Ekstrudētās barības graudiņu lielums un forma veicina košļāšanu, kas savukārt nodrošina optimālu uzturvielu uzņemšanu. Prins ProCare Croque ir viegli sagremojama.

Visi produkti

Prins Fit Selection dog

Prins Fit Selection līnijā ir kompleksas un veselīgas barības, kas satur augstas kvalitātes produktus, kas veicina košļāšanu. Šīs barības ir izcili piemērotas optimālai suņa veselībai un fiziskajam stāvoklim.

Visi produkti

Prins Train & Care Dog

Laša pastēte Prins Train & Care ar svaigu lasi, kuru ir iecienījuši daudzi suņi. Šī laša pastēte ir ļoti garšīga, nesatur kviešus un glutēnu un ir hipoalerģiska.

Visi produkti

Prins NatureCare dog

Prins NatureCare ir veselīga, 100% dabīga un uzturvielu ziņā pilnvērtīga gaļas barība. Tā ir veidota ērtā desas formā. Viegli pārvadājama un sagriežama gabaliņos. Garda uzkoda ikdienas maltīšu starplaikos, kā arī lieliska balva treniņu laikā!

Visi produkti