Prins diētiskā barība kaķiem

Mēs piedāvājam diētisko barību kaķiem ar visbiežāk sastopamajām problēmām, piemēram, barības hipersensitivitāti, pārmērīgu svaru un struvīta un kalcija oksalāta urīnpūšļa kristāliem.

Visi produkti

Prins VitalCare Protection

Lai nodrošinātu optimālu atbalstu labai un vecumam atbilstošai kaķu veselībai, mēs izveidojām Prins VitalCare Protection: sešu veidu 100% dabīgu un visiem vecumiem piemērotu barību.

Visi produkti

Prins VitalCare

Prins izveidoja atšķirīgas barības kaķiem un apvienoja tās vienā līnijā: VitalCare. Izcili produkti ar augstas kvalitātes sastāvdaļām — VitalCare barībai priekšroku dos pat visizvēlīgākie kaķi.

Visi produkti

Prins TotalCare Kaķis

Prins TotalCare saldēta jēla gaļa: īpaši līdzīga dabīgai barībai. Jēlā veidā uzņemta barība ievērojami uzlabo zarnu trakta veselību. Tā ir viegli sagremojama un tādēļ nodrošina optimālu barības vielu uzņemšanu.

Visi produkti

Prins Train & Care Cat

Prins Train & Care laša pastēte satur lasi — daudzu kaķu iecienīto garšu. Šī apbalvojuma pastēte ar lasi ir ne vien ļoti garšīga, bet tā arī nesatur kviešus (glutēnu) un ir hipoalerģiska.

Visi produkti

Prins NatureCare

NatureCare veselīgās barības ar gaļu satur īpašas veselību veicinošas sastāvdaļas, tās var izmantot arī kā atbildīgu našķi.

Visi produkti

Prins Fit Selection

Prins Fit Selection: kompleksa ekstrudētā barība, kas satur viegli sagremojamus, augstas kvalitātes produktus — lieliski piemērota visu šķirņu pieaugušiem kaķiem. Sabalansēta barība, kas garšos pat visizvēlīgākajam kaķim.

Visi produkti