Prins Petfoods būvē lielu dzīvnieku labturības centru ar nosaukumu “Prins Plaza”, kas atrodas Leleistadē, Nīderlandē, un tas var būt kā paraugs un jauns standarts visai mīļdzīvnieku nozarei.

Zināšanu apmaiņa ar patērētājiem un mīļdzīvnieku profesionāļiem ir viena no svarīgākajām Prins pamatvērtībām. Nesen, pārņemot Martina Gausa akadēmiju un Martina Gausa mājdzīvnieku viesnīcu Leleistadē, tika piepildīti Vīnendāles ģimenes uzņēmuma, kas specializējas 100% dabīgas suņu un kaķu barības ražošanā, sapņi.

Sanāksmju centrs

“Prins Plaza” piedāvās ne tikai izglītību un labu dzīvnieku aprūpi, bet tai arī jākļūst par tikšanās centru, kurā cilvēkiem, darba-meklētājiem,  būs iespēja attīstīt savas prasmes, kā arī vecāka gadagājuma ļaudis varēs turpināt baudīt dzīvnieku klātbūtni. Prins vēlas novērst vientulību, sasaistot mūsu seniorus ar mīluļiem, tādējādi tos arī atbalstot, piedāvājot palīdzību barošanā un veselības pārbaudēs.

Prins Plaza sfeerimpressie

Atjaunošana

Centrā atradīsies  dažādu veidu dzīvnieku patversmes un vairākas veselības, labklājības, sabiedriskās un apmācību iestādes. Daži piemēri: dzīvnieku medicīniskais hospitālis ar rehabilitācijas centru, ožas trenēšanas dārzs suņiem, kaķu un suņu kafejnīca un sabiedriskais izglītības centrs. Pašreizējā Martina Gausa mājdzīvnieku viesnīcā tiks veikta pakāpeniska renovācija. Saskaņā ar plānu, Prins Plaza tiks atvērta līdz 2021. gada vidum.

Prins plaza