Prins Petfoods, Veenendaal, Nīderlande, septembra beigās uzsāks Prins Veselības kouča apmācību projektu, lai sagatavotu padomdevējus, kuri varēs palīdzēt visos ikdienas jautājumos, kas saistīti ar mīluļiem.

Prins Veselības koučs kā konsultants var sniegt dzīvnieku īpašniekiem individuālus ieteikumus un praktiskus padomus par mīluļu dresūru, uzvedību, barošanu, veselību, dzīvnieku labturību un drošību.  

Ikvienam

Ikviens, kurš ir profesionāli aktīvs mīļdzīvnieku industrijā, piemēram, zooveikalu darbinieki, suņu skolu īpašnieki, audzētāji un kopēji var pieteikties uzņemšanai Veselības kouča apmācību kursam, kuru organizē Prins, holandiešu ģimenes uzņēmums ar specializāciju dabīgā barībā suņiem un kaķiem. Starptautiskā (angļu) apmācību versija būs pieejama 2020.gadā. Apmācību kurss ar dažādām izglītības formām ilgst aptuveni vienu gadu, kopumā 132 mācību stundas, ieskaitot 64 pašmācību stundas.

Ieguvumi

Dalībnieki visas iegūtās zināšanas var nekavējoties izmantot praksē. Prins Veselības koučs kļūst par daļu no liela zināšanu tīkla. Viņi var piedalīties kolektīvās atgriešanās dienās, un ir atpazīstami ar vizītkartēm un  īpašu apģērbu.

Plašas zināšanas

Veselības koučs papildus jautājumiem par barošanu, uzvedību, turēšanu, kopšanu un šķirnēm iegūst arī zināšanas par veselību, suņu sportu un brīvā laika pavadīšanu, likumdošanu un noteikumiem, atbalstu sēru gadījumā un mīluļu pozitīvo ietekmi uz cilvēkiem.  

Vairāk informācijas

Visa papildu informācija, piemēram, izmaksas, ir atrodama  www.edupet.nl/nl/healthcoach Tā kā dalīšanās ar zināšanām ir viena no Prins pamatvērtībām, uzņēmums sedz lielāko apmācības izmaksu daļu.