Prins Petfoods ir jauno futbola kluba “Vitesse” kreklu sponsors. Jaunie krekli tika pasniegti Arnemā, futbola kluba 125.th jubilejas ietvaros.   Kas ir kopīgs futbola klubam un 100% dabīgai dzīvnieku barībai? Kopīgu iezīmju ir vairāk, nekā var iedomāties. Prins un Vitesse ir daudz kopīga, piemēram, sports, rūpes par veselību, inovācijas un investīcijas nākotnē (piemēram, atbalstot jauniešus).

Prins, kas tagad ir kreklu sponsors, ir uzņēmuma Smipe pēctecis, kurš pēdējos divus ar pusi gadus veidoja Vitesse krekla muguras daļu. Prins un Vitesse parakstīja līgumu uz trīs gadiem. Prins Petfoods vadītājs Vils Mulders uzskata, ka Vitesse ir izveidojis sev labu reputāciju. “Mēs vēlējāmies sekmēt savu atpazīstamību, tādēļ meklējām reģionālo partneri ar labu reputāciju.”

Kopīgās iezīmes

Abu uzņēmumu vīzijām ir daudz kopīga, galvenokārt sportošana un veselīgs dzīvesveids. “Uzņēmumā Prins liela uzmanība tiek pievērsta arī inovācijām, un mēs ļoti vēlamies investēt cilvēkos un mūsu nākotnē,” teic Vils Mulders. “Līdzīgi kā ar futbolu, mēs vēlamies, lai mūsu produkti tiktu saistīti ar pieredzi un mūsu patērētāji kļūtu par faniem. Dzīvnieku barība un futbols sākumā var šķist dīvaina kombinācija, tomēr, aplūkojot Prins un Vitesse kopīgās vērtības, var lieliski saprast tās jēgu.”

Ir svarīgi ievērot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu.

Jaunieši ir mūsu nākotne

“Mums ir izveidojusies stabila un ilgstoša sadarbība ar Prins Petfoods,” par sadarbību ar Prins stāsta uzņēmuma Vitesse pārdošanas daļas vadītājs Vilems Van Der Lindens. Piemēram, Prins ir Futbola akadēmijas Vitesse partneris, un pašlaik mēs intensīvi realizējam kopīgu ieceri — veicināt jauniešu interesi par futbolu. Šī jaunā sponsorēšanas iniciatīva ievērojami padziļinās un pastiprinās mūsu sadarbību ar Prins. Tas ir aizraujoši!