Par 2019. - 2020. gada labāko produktu dzīvnieku barības kategorijā patērētāji  Nīderlandē atzinuši Prins ProCare Lamb & Rice Hypoallergenic.

Balsojums par gada labāko produktu ir viena no lielākajām balsošanas akcijām, kas ik gadus norisinās Nīderlandē, kur dzīvnieku produktu patērētāji var izteikt savu viedokli un nobalsot par savu favorītu. Šī ir jau ceturtā Prins PetFoods uzvara pēc kārtas šajās balsošanas akcijā. Prins Petfoods ir Nīderlandes ģimenes uzņēmums, kas ražo tikai  100% dabīgu suņu un kaķu barību.

Jutīgiem suņiem!

Prins ProCare Lamb & Rice Hypoallergenic ir uz jēra gaļas un rīsu bāzes presēta barība pieaugušiem suņiem ar jutīgu ādu, kažoku vai gremošanas sistēmu. Tā ir pilnvērtīga maltīte, kas izgatavota no augstas kvalitātes jēra gaļas, kas piemērota suņiem ar pastiprinātu jutību pret citiem olbaltumvielu avotiem.

Kvalitāte ir panākumu atslēga!

Balva ir pierādījums tam, ka augstas kvalitātes jēra gaļa un rīsi joprojām ir veiksmes formula. Prins ProCare Lamb & Rice Hypoallergenic ir viens no visvairāk pārdotajiem mūsu produktiem. 100% dabīgā barība satur tikai jēra gaļu un nesatur citas dzīvnieku olbaltumvielas. Papildus ir pieejams arī īpašs produkts maziem suņiem ar pielāgotu barības graudiņa lielumu.