Ātrs ražošanas process! Izmantojot dažādus produktus, Prins vienas dienas laikā saražo barību. Nedēļas laikā barība (pēc visām nepieciešamajām kvalitātes pārbaudēm un barības iepakošanas) ir gatava transportēšanai pie klientiem.

Lasiet vairāk par mūsu ražošanas procesu!

Kvalitāte

Prins ir GMP+ sertificēts ražotājs, tāpēc GMP standarta prasības tiek attiecinātas ne tikai uz izmantotajiem produktiem, bet arī uz to piegādātājiem un transportu. GMP ir saīsinājums no Good Manufacturing Practice (tulkojumā no angļu valodas — laba ražošanas prakse) — tā ir kvalitātes sistēma, kas, cita starpā, garantē pārtikas nekaitīgumu. Visu izmantoto produktu kvalitāte ir līdzvērtīga cilvēku pārtikā lietoto produktu kvalitātei.

Vienmēr svaiga

Kvalitātes daļas darbinieki pārbauda, vai visi mums piegādātie produkti atbilst visām prasībām. Tikai pēc apstiprinājuma saņemšanas produkti tiek izkrauti un novietoti glabātuvē. Produktu svaigums tiek nodrošināts, izmantojot striktu produktu noliktavu sistēmu, piemēram, tiek glabāts minimāls produktu daudzums, jauni produkti tiek pasūtīti tikai tad, kad tie ir nepieciešami, un pirmie tiek izmantoti agrāk piegādātie produkti.

Receptes

Mēs vienmēr izmantojam tās pašas receptes. Dators aprēķina precīzas receptei nepieciešamo produktu devas. Kad produkti ir apstiprināti, var sākt ražošanas procesu. Tādējādi mēs vienmēr varam uzraudzīt, kuri produkti tika izmantoti konkrētā gatavā izstrādājuma iepakojumā.

Galīgā pārbaude

Kad ražošanas process ir pabeigts, barības graudiņi tiek iepildīti “lielajā maisā” un nosūtīti uz glabātuvi, kur tie tiek sapakoti maisiņos. Uzreiz tiek paņemts paraugs, kam mūsu laboratorijā tiek veiktas dažādas analīzes. Tikai tad, kad mūsu kvalitātes speciālists ir veicis galīgo produktu apstiprināšanu, attiecīgā partija tiek izlaista iepakošanai. Uz visiem maisiņiem tiek uzdrukāts izgatavošanas datums un partijas numurs. Tikai pēc tam mūsu produkti var tikt izsūtīti pasūtītājiem.