Saskaņā ar Prins Petfoods veiktajiem pētījumiem vissvarīgākā tēma lolojumdzīvnieku saimniekiem ir viņu mīluļu veselība.

Dalīšanās ar zināšanām ir viena no Prins būtiskākajām vērtībām. Tādēļ ģimenes uzņēmums, kas specializējas 100% dabīgas kaķu un suņu barības ražošanā, savā inovāciju laboratorijā pieņem praksē talantīgus jauniešus, kuri pēta, kādu informāciju vēlas uzzināt gan patērētāji, gan tirgotāji.

Jaunais talants

Jaunais talants, Toms Vergērs, studē tirdzniecības ekonomiku “Avans” universitātē. Viņš prezentēja Prins savu ziņojumu “Efektīva satura izveide, ņemot vērā patērētāju vajadzības”. Toms pētīja patērētāju un Prins sadarbības partneru vajadzības attiecībā uz saturu, t .i., kāda publicējamā informācija būtu vērtīga un atbilstoša.

Patērētāji...

Tiešsaistes pētījuma ietvaros tika veikta apjomīga aptauja, kurā piedalījās vairāki tūkstoši patērētāju, tādēļ aptaujai ir 95% ticamības koeficients. Saskaņā ar iegūtajiem datiem ir acīmredzams, ka vissvarīgākā tēma patērētājiem ir viņu mīluļu veselība. Respondenti norādīja, ka informācijas iegūšanai viņi bieži izmanto internetu un labprāt lasa rakstus ar vairākiem teikumiem.

Dzīvnieku dzīves posmi un galvenās tēmas

  • Lēmuma pieņemšana un iegāde: veselība
  • Juniors (0–1 gadi): audzināšana un uzvedība
  • Pieaudzis lolojumdzīvnieks (1–7 gadi): veselība
  • Seniors (vecāks par 7 gadiem): veselība

Patērētāju aptaujas rezultāti

...salīdzinājums ar tirgotājiem

Patērētājus un tirgotājus interesē atšķirīga informācija. Veselība tirgotājiem šķiet svarīga, tomēr kā sev vissvarīgāko tēmu viņi norāda barību. Turklāt Prins darījumu partneri sociālajos plašsaziņas līdzekļos kopīgo ne tikai rakstus, bet visvairāk tiek kopīgotas bildes. Informāciju viņi labprātāk iegūst patstāvīgi, piemēram, izmantojot e-apmācības, apmeklējot mācību kursus vai seminārus.

Dalīšanās ar zināšanām

Prins visās savās zināšanās dalās, izmantojot CareTeam uztura ekspertu komandu, lolojumdzīvnieku fanu un profesionāļu izglītības centru EduPet Education un vislabāko tiešsaistes zināšanu un informācijas par lolojumdzīvniekiem platformu Lifestyle for pets. Mūsu jaunajā tīmekļa vietnē www.prinspetfoods.nl ir publicēts daudz rakstu par dažādām tēmām, piemēram, veselība.