Par receptēm un barību kvalitāti ir atbildīgi mūsu izpētes un& attīstības nodaļas darbinieki kopīgi ar kvalitātes nodrošināšanas nodaļas darbiniekiem. Kvalitāte ir atkarīga no daudziem svarīgiem aspektiem: augstas kvalitātes izejvielas, pareizs sastāvs, optimāla sagremojamība un  dzīvnieku atzinība. 

Lai garantētu augstu kvalitāti, Prins savā darbībā ievēro GMP+ kvalitātes sistēmas un riska analīzes un kritisko kontroles punktu (HACCP) sistēmas, kas nodrošina barības nekaitīgūmu un higiēnisku ražošanu. Neatkarīgas pilnvarotās iestādes, piemēram, Nīderlandes Pārtikas un patēriņa preču nekaitīguma iestāde, regulāri veic pārbaudes. Turklāt mūsu sertificētā laboratorija pastāvīgi uzrauga visu ražošanas procesu — sākot no izejvielām līdz gala produktam. Tā mēs varam nodrošināt mūsu mērķi — nemainīgu un garantētu augstu kvalitāti.

Testēšanā netiek izmantoti dzīvnieki

Mūsu produkti netiek izmantoti izmēģinājumos ar dzīvniekiem. Lai nodrošinātu vēlamo kvalitātes līmeni, mēs sadarbojamies ar dažādām universitātēm, noteiktiem piegādātājiem, dzīvnieku audzētājiem, kurās kaķi un suņi mājas apstākļos izmēģina mūsu barības. Tādējādi mēs iegūstam vērtīgu informāciju, piemēram, par to, kā barība ietekmē viņu kažoku un cik garšīga tā ir. 

Nekādu atkāpju

Mums ir izveidojusies cieša un uzticama sadarbība ar mūsu piegādātājiem. Šīs sadarbības gaitā esam ieguvuši zināšanas, kas ir būtiskas mūsu produktu attīstībai un pilnveidei. Prins izmanto tikai augstas kvalitātes izejvielas. Mēs nepieļaujam nekādas atkāpes attiecībā uz mūsu barības kvalitāti.