Suņiem ar locītavu problēmām

TotalCare Diet Dog Mobility Complete ir kompleksa saldēta jēlas gaļas barība. Tā ir īpaši piemērota pieaugušiem suņiem ar locītavu problēmām. Šī diētiskā barība ir izveidota kopīgi ar veterinārārstiem. Tā satur barības vielas, kas pozitīvi ietekmē suņa locītavu veselību un mobilitāti.

Informācija par uzturu

  • Sastāvs
  • Norādījumi
  • Daudzums dienā

68% liellopa sirds un aknas, kartupeļi, burkāni, zirņi, laša eļļa (4%), rapšu eļļa (1,5%), hidrolizēts želatīns (0,75%), inulīns (FOS avots) (0,5%), minerālvielas (kalcija karbonāts), vēžveidīgo un gliemeņu ekstrakts (glikozamīna avots) (0,05%), rauga ekstrakts (betaglikānu avots) (0,03%), hondroitīna sulfāts (0,01%).

Pieejama : 
1,5 kg

Barība ir īpaši piemērota pieaugušiem suņiem ar locītavu problēmām. Barību glabāt –18 ºC temperatūrā. Pēc katras lietošanas plastmasas maisiņš pareizi jāaizver. Pirms dodat barību savam sunim, atsaldējiet to vēsā vietā. Pēc atsaldēšanas barību ledusskapī var glabāt divas dienas. Atkārtoti nesasaldēt. Gaļu sunim var dot atkausētu istabas temperatūrā. Tā ir gatava ēšanai. Dienas porciju sadaliet vairākās maltītēs. Vienmēr nodrošiniet piekļuvi svaigam dzeramajam ūdenim istabas temperatūrā. Nav ieteicams lietot citas papildbarības. Šo barību var izmantot gan kā pamatbarību, gan kā alternatīvu citām barībām.

Šī saldētā jēlas gaļas barība ir lielisks papildinājums sausajai diētiskajai barībai, piemēram, Prins ProCare Diet MOBILITY un Prins ProCare Croque Diet MOBILITY. Vienā dienā nav ieteicams dot gan jēlas gaļas barību, gan sauso barību.

Papildinformācija par diētisko barību. Īpašās barošanas mērķis: sekmē vielmaiņu locītavās osteoartrīta gadījumā. Būtisko uzturīpašību raksturojums: augsts Omega 3 taukskābju un vitamīna E saturs. Ieteicamais lietošanas ilgums: sākumā līdz 3 mēnešiem. Pirms lietošanas un pirms lietošanas ilguma pagarināšanas ieteicams konsultēties ar veterinārārstu.

Pašreizējais ķermeņa svars (kg)

Pieaudzis

Mazaktīvs

Īpaši aktīvs

 

Šķēlīšu skaits (aptuv. 50 g) a day 

2,5

2,5

3,5

5

4,0

5,5

10

6,5

9,5

15

9,0

13,0

20

11,5

16,0

25

13,5

19,0

30

15,5

21,5

40

19,0

26,5

50

22,5

31,5

100% dabīga diētiskā barība

Mūsu īpaši izveidotā diētiskā barība ir zinātniski pārbaudīta. Tā ir izveidota kopīgi ar veterinārārstiem, zinātniekiem un universitātēm. Šī kompleksā barība ir pilnībā droša jūsu dzīvniekam, pat ja to dosiet ilgstoši.