Kaķiem ar urīnceļu veselības problēmām

VitalCare Diet Struvite & Calciumoxalate ekstrudētā diētiskā barība ir īpaši piemērota pieaugušiem kaķiem ar urīnceļu veselības problēmām. Šai kompleksajai diētiskai barībai piemīt gan šķīdinošas, gan preventīvas īpašības. Tā ne tikai šķīdina urīnakmeņu/struvīta kristālus urīnpūslī, bet arī mazina struvīta un kalcija oksalāta kristālu veidošanos.

Šķīdina struvīta kristālus urīnpūslī
Pateicoties optimālam produktu sastāvam, tiek šķīdināti struvīta kristāli urīnpūslī.
Struvīta un kalcija oksalāta kristāli
Rūpīgi līdzsvarots minerālvielu saturs un samazināts proteīnu līmenis palīdz novērst atkārtotu struvīta un kalcija oksalāta kristālu veidošanos.
Veicina urīnceļu veselību
Barībai tiek pievienotas īpašas sastāvdaļas, piemēram, dzērvenes, kas veicina veselīgu vidi urīnpūslī.

Informācija par uzturu

  • Sastāvs
  • Norādījumi
  • Daudzums dienā
  • Pāreja uz citu ēdienu
Analīze
Mitruma līmenis8,0%
Kopproteīns24,5%
Koptauki20,5%
Koppelni6,0%
Kopšūnu viela3,0%
Ogļhidrāti38,0%
Kopējais D vitamīna daudzums1610IE/kg
Kopējais taurīna daudzums0,25%
Hidroksiprolīns0,75%
Minerālvielas
Kalcijs0,5%
Fosfors0,5%
Kālijs0,8%
Magnijs0,06%
Nātrijs0,6%
Hlorīds1,7%
Sērs0,25%
Enerģētiskā vērtība
4345 kcal/kg
Sastāvs: 

dzīvnieku tauki, (mājputnu, liellopu), ekstrahētas dzīvnieku olbaltumvielas, mieži, rīsi, kukurūza, kartupeļu ciete, kukurūzas glutēns, zirņi, kartupeļu olbaltumvielas, kaltēts ābols, minerālvielas, dehidrēta mājputnu gaļa, hidrolizētas vistu aknas, raugs, laša eļļa, augu tauki, dehidrēts hemoglobīns, mannānoligosaharīdi (MOS).

Pieejama : 
1,5 kg
5 kg

Šo diētisko barību var dot sausā veidā. Tā ir gatava ēšanai. Vienmēr nodrošiniet piekļuvi svaigam dzeramajam ūdenim istabas temperatūrā. VitalCare Diet Struvite & Calciumoxalate dienas porciju sadaliet vairākās mazākās maltītēs. Ja vēlaties savam kaķim dot papildu gardumu, mēģiniet piedāvāt šķēli barības TotalCare Indoor Complete. Tā ir veselīga un dabīga gaļas barība jūsu kaķim. Nav ieteicams lietot citas papildbarības. Papildinformācija par diētisko barību. Īpašais barošanas mērķis: urīnakmeņu/struvīta šķīdināšana un/vai oksalātu akmeņu veidošanās mazināšana. Būtisko uzturīpašību raksturojums: urīna pH līmeni pazeminošas īpašības, samazināts olbaltumvielu saturs, zems vitamīna D, kalcija un magnija saturs. Ieteicamais lietošanas ilgums, lai urīnpūslī šķīdinātu struvīta kristālus: ieteicams 5–12 nedēļas. Lai mazinātu struvīta un kalcija oksalāta kristālu atkārtotu veidošanos urīnpūslī: līdz 6 mēnešiem. Pirms barības lietošanas ieteicams konsultēties ar veterinārārstu. Barība nav piemērota: kaķēniem, kaķenēm grūsnības vai zīdīšanas periodā, cita veida kristāliem urīnceļos, sirds un/vai nieru darbības traucējumu gadījumā.

VitalCare Diet Struviet & Calciumoxolaat ir īpaši piemērota kaķiem ar urīnceļu veselības problēmām. VitalCare Diet Struvite & Calciumoxalate ne tikai šķīdina urīnakmeņu/struvīta kristālus urīnpūslī, bet arī mazina struvīta un kalcija oksalāta kristālu atkārtotu veidošanos.

 

  Mazaktīvs   Īpaši aktīvs    
Ķermeņa svars (kg) Daudzums (g/dienā) Daudzums (g/dienā)
2 25 40
3 35 50
4 40 60
5 50 70
6 55 80
7 60 85
8 65 95

Lai iepriekšējās sausās barības vietā sāktu dot mūsējo, vismaz 7 dienas piejauciet jauno barību iepriekšējai, pakāpeniski palielinot jaunās barības daudzumu, līdz pilnībā pāriesiet uz jauno barību.

Ja jūsu kaķis nekad iepriekš nav ēdis sauso barību, vai arī gaļas barības vietā vēlaties dot kaķim sauso barību, komplekso barību ieteicams sākt dot uzreiz, t.i., nesajaucot ar iepriekšējo barību.

100% dabīga diētiskā barība

Mūsu īpaši izveidotā diētiskā barība ir zinātniski pārbaudīta. Tā ir izveidota kopīgi ar veterinārārstiem, zinātniekiem un universitātēm. Šī kompleksā barība ir pilnībā droša jūsu dzīvniekam, pat ja to dosiet ilgstoši.