Kaķiem ar ādas un/vai gremošanas trakta problēmām

VitalCare Diet Skin & Intestinal hypoallergenic ekstrudētā diētiskā barība ir īpaši piemērota pieaugušiem kaķiem ar barības vielu nepanesamību (ādas un kažoka problēmas) un/vai ar gremošanas trakta veselības problēmām. Šī diētiskā barība satur vienu olbaltumvielu un vienu ogļhidrātu avotu, kas samazina jebkādu alerģisku reakciju risku. Rūpīgi izvēlētas izejvielas līdzsvaro zarnu mikrofloru un uzlabo jutīgas ādas stāvokli.

Hipoalerģiska
Īpaši izvēlēti olbaltumvielu avoti, piemēram, pīle un kartupeļi, palīdz izvairīties no alerģisku reakciju riska
Veselīga gremošanas trakta flora
Pārtikas šķiedrvielas, piemēram, mannānoligosaharīdi (MOS) un fruktooligosaharīdi (FOS), veicina veselīgu gremošanas trakta floru.
Omega 3 taukskābes
Omega 3 taukskābes palīdz uzlabot jutīgas ādas veselību un atjauno kažoka spīdumu

Informācija par uzturu

  • Sastāvs
  • Norādījumi
  • Daudzums dienā
  • Pāreja uz citu ēdienu
Analīze
Mitruma līmenis8,0%
Kopproteīns27,0%
Koptauki20,0%
Koppelni7,0%
Kopšūnu viela2,5%
Ogļhidrāti35,5%
Neaizvietojamās taukskābes4,0%
Minerālvielas
Kalcijs1,0%
Fosfors0,8%
Kālijs0,6%
Magnijs0,08%
Nātrijs0,2%
Enerģētiskā vērtība
4300 kcal/kg
Sastāvs: 

Rīsi, dehidrēta pīles gaļa (21%), kartupeļu olbaltumvielas (11%), dzīvnieku tauki, kaltēts biešu mīkstums, laša eļļa, hidrolizētas aknas, minerālvielas, mannānoligosaharīdi (MOS) (0,5%), inulīns (FOS avots) (0,5%).

Pieejama : 
1,5 kg
5 kg

Šo barību var dot sausā veidā. Tā ir gatava ēšanai. Vienmēr nodrošiniet piekļuvi svaigam dzeramajam ūdenim istabas temperatūrā. VitalCare Diet Skin & Intestinal hypoallergenic dienas porciju sadaliet vairākās mazākās maltītēs. Nav ieteicams lietot citas papildbarības. Papildinformācija par diētisko barību: šīs barības mērķis ir samazināt konkrētu barības izejvielu un/vai uzturvielu nepanesamību. Būtisko uzturīpašību raksturojums: satur atlasītas olbaltumvielas un ogļhidrātus. Ieteicamais lietošanas ilgums: 3–8 nedēļas. Ja nepanesamības pazīmes izzūd, šo barību var lietot neierobežotu laiku. VitalCare Diet Skin & Intestinal hypoallergenic ir īpaši piemērota pieaugušiem kaķiem ar barības vielu nepanesamību (ādas un kažoka problēmas) un/vai ar gremošanas trakta veselības problēmām.

  Mazaktīvs   Īpaši aktīvs
Ķermeņa svars (kg) Daudzums (g/dienā) Daudzums (g/dienā)
2 25 40
3 35 50
4 40 60
5 50 70
6 55 80
7 60 85
8 65 95

Lai iepriekšējās sausās barības vietā sāktu dot mūsējo, vismaz 7 dienas piejauciet jauno barību iepriekšējai, pakāpeniski palielinot jaunās barības daudzumu, līdz pilnībā pāriesiet uz jauno barību.

Ja jūsu kaķis nekad iepriekš nav ēdis sauso barību, vai arī gaļas barības vietā vēlaties dot kaķim sauso barību, komplekso barību ieteicams sākt dot uzreiz, t.i., nesajaucot ar iepriekšējo barību.

100% dabīga diētiskā barība

Mūsu īpaši izveidotā diētiskā barība ir zinātniski pārbaudīta. Tā ir izveidota kopīgi ar veterinārārstiem, zinātniekiem un universitātēm. Šī kompleksā barība ir pilnībā droša jūsu dzīvniekam, pat ja to dosiet ilgstoši.