Kaķiem ar hronisku nieru mazspēju

Hroniska nieru mazspēja ir bieži sastopama slimība, jo īpaši gados vecākiem kaķiem. Diētiska barība labvēlīgi ietekmē nieru veselību un var aizkavēt turpmākos nieru bojājumus. Prins VitalCare Diet Renal Support ir kompleksa barība, kas ir īpaši piemērota pieaugušiem kaķiem ar hronisku nieru mazspēju. Īpaši piemērota nieru darbības uzlabošanai pieaugušiem kaķiem ar hronisku nieru mazspēju.

Nieru atslogošana
Pateicoties mazākam olbaltumvielu, minerālvielu un fosfora saturam tiek atslogotas nieres.
Veselīga svara uzturēšana
Garšīga maltīte stimulē kaķa ēstgribu, savukārt līdzsvarots enerģijas saturs palīdz uzturēt veselīgu ķermeņa svaru.
Omega 3 taukskābes
No laša eļļas ekstrahētās omega 3 taukskābes labvēlīgi iedarbojas uz nierēm (1,4% omega-3 taukskābju).

Informācija par uzturu

  • Sastāvs
  • Norādījumi
  • Daudzums dienā
  • Pāreja uz citu ēdienu
Analīze
Mitruma līmenis8,0%
Kopproteīns24,0%
Koptauki18,0%
Koppelni5,5%
Kopšūnu viela1,3%
Ogļhidrāti43,2%
Neaizvietojamās taukskābes4,0%
Minerālvielas
Kalcijs0,6%
Fosfors0,4%
Kālijs1,0%
Magnijs0,06%
Nātrijs0,3%
Enerģētiskā vērtība
4308 kcal/kg
Sastāvs: 

Rīsi, dehidrēta mājputnu gaļa, kartupeļu olbaltumvielas, dzīvnieku tauki (mājputnu), kukurūzas glutēns, laša eļļa (5%), biešu mīkstums, minerālvielas (kālija hlorīds, kalcija karbonāts, nātrija hlorīds), hidrolizētas vistu aknas, augu tauki. 

Pieejama : 
1,5 kg
5 kg

VitalCare Diet RENAL SUPPORT var dot sausā veidā. Tā ir gatava ēšanai. Vienmēr nodrošiniet piekļuvi svaigam dzeramajam ūdenim istabas temperatūrā. VitalCare Diet RENAL SUPPORT dienas porciju sadaliet vairākās mazākās maltītēs. Ja vēlaties savam kaķim dot papildu gardumu, pievienojiet Prins NatureCare Cat Diet Renal Support vienu vai vairāk dienas. Tā ir veselīga un dabīga gaļas barība jūsu kaķim. Nav ieteicams lietot citas papildbarības.

Papildinformācija par diētisko barību. VitalCare Dieet RENAL SUPPORT ir īpaši piemērota pieaugušiem kaķiem ar hronisku nieru mazspēju nieru veselības uzlabošanai. Īpašās barošanas mērķi: nieru darbības uzlabošana hroniskas nieru mazspējas gadījumā. Būtisko uzturīpašību raksturojums: zems fosfora saturs un samazināts olbaltumvielu daudzums, kā arī satur tikai augstas kvalitātes olbaltumvielas. Barība nav piemērota: kaķēniem, kaķenēm grūsnības vai zīdīšanas periodā. Nelietot ilgstoši bez veterinārārsta norādījumiem. Ieteicamais lietošanas ilgums: sākumā līdz 6 mēnešiem. Pirms lietošanas un pirms lietošanas ilguma pagarināšanas ieteicams konsultēties ar veterinārārstu. 

       
  Mazaktīvs Mēreni aktīvs Īpaši aktīvs

Ķermeņa svars(kg)

Daudzums (g/dienā)  Daudzums (g/dienā)  Daudzums (g/dienā) 
2 25 30 35
3 35 40 50
4 40 50 60
5 50 60 70
6 55 65 75
7 60 75 85
8 65 80 95

Lai parietu no iepriekšējās sausās barības uz mūsu barību, vismaz 7 dienas piejauciet jauno barību iepriekšējai, pakāpeniski palielinot jaunās barības daudzumu, līdz pilnībā pāriesiet uz jauno barību. 

Ja jūsu kaķis nekad iepriekš nav ēdis sauso barību, vai arī vēlaties pāriet no gaļas barības uz sauso barību, komplekso barību ieteicams sākt dot uzreiz, t.i., nesajaucot ar iepriekšējo barību. 

100% dabīga diētiskā barība

Mūsu īpaši izveidotā diētiskā barība ir zinātniski pārbaudīta. Tā ir izveidota kopīgi ar veterinārārstiem, zinātniekiem un universitātēm. Šī kompleksā barība ir pilnībā droša jūsu dzīvniekam, pat ja to dosiet ilgstoši.