Kaķiem ar ādas un/vai gremošanas trakta problēmām

VitalCare Diet hypoallergenic Moderate Calorie ir īpaši piemērota pieaugušiem kaķiem ar uzturvielu nepanesamību (kas var izraisīt ar ādas un kažoka problēmas) un/vai gremošanas trakta veselības problēmām. Šī barība satur vienu dzīvnieku olbaltumvielu avotu un nesatur kviešus (glutēnu), tādēļ pastāv tikai maza iespējamība, ka kaķim var rasties pārmērīgas jutības reakcija. Rūpīgi izvēlētas izejvielas sekmē veselīgu zarnu mikrofloru un uzlabo jutīgas ādas stāvokli. Šī barība palīdz uzturēt veselīgu svaru, tādēļ tā ir piemērota kaķiem, kam nepieciešams uzņemt mazāk enerģētiskās vērtības, piemēram, kastrētiem kaķiem vai tādiem, kuri viegli pieņemas svarā.

Veselīga gremošanas trakta flora
Pārtikas šķiedrvielas, piemēram, mannānoligosaharīdi (MOS) un fruktooligosaharīdi (FOS), veicina veselīgu gremošanas trakta floru.
Hipoalerģiska
Samazināts tauku saturs ir īpaši ieteicams pieaugušiem kaķiem, kuriem ir nepieciešams mazāks enerģijas saturs, piemēram, kastrētiem kaķiem vai kaķiem ar noslieci uz pārmērīgu svaru.
Optimāla svara kontrole
Omega 3 taukskābes uzlabo jutīgas ādas veselību un veicina kažoka spīdīgumu (87% omega 3 taukskābju).

Informācija par uzturu

  • Sastāvs
  • Norādījumi
  • Daudzums dienā
  • Pāreja uz citu ēdienu
Analīze
Mitruma līmenis9,0%
Kopproteīns27,0%
Koptauki16,0%
Koppelni7,0%
Kopšūnu viela2,5%
Ogļhidrāti38,5%
Neaizvietojamās taukskābes4,0%
Minerālvielas
Kalcijs0,9%
Fosfors0,8%
Kālijs0,8%
Magnijs0,1%
Nātrijs0,5%
Enerģētiskā vērtība
4060 kcal/kg
Sastāvs: 

Rīsi, dehidrētas garneles (16%), kartupeļu olbaltumvielas (16%), dzīvnieku tauki (mājputnu, liellops), kaltēts biešu mīkstums, kaltēti āboli, laša eļļa (2,5%), hidrolizētas vistu aknas, minerālvielas (kālija hlorīds, monokalcija fosfāts), mannānoligosaharīdi (MOS) (0,5%), inulīns (FOS avots) (0,5%).

Pieejama : 
1,5 kg
5 kg

VitalCare Diet hypoallergenic Moderate Calorie var dot sausā veidā. Gatava ēšanai. Vienmēr nodrošiniet piekļuvi svaigam dzeramajam ūdenim istabas temperatūrā. VitalCare Diet hypoallergenic Moderate Calorie dienas porciju sadaliet vairākās mazākās maltītēs. Nav ieteicams lietot citas papildbarības.

Papildinformācija par diētisko barību. Īpašās barošanas mērķi: noteiktu izejvielu un/vai barības vielu nepanesamības mazināšana. Būtisko uzturīpašību raksturojums: satur īpaši atlasītas olbaltumvielas un ogļhidrātus. Ieteicamais lietošanas ilgums: 3–8 nedēļas. Ja nepanesamības pazīmes izzūd, šo barību var lietot neierobežotu laiku. Vitalcare Diet hypoallergenic Moderate Calorie ir īpaši piemērota pieaugušiem kaķiem ar barības vielu nepanesamību (ādas un kažoka problēmas) un/vai gremošanas trakta veselības problēmām.

 

Mazaktīvs

Mēreni aktīvs Īpaši aktīvs   
Ķermeņa svars (kg) Daudzums (g/dienā)  Daudzums (g/dienā)  Daudzums (g/dienā) 
2 25 35 40
3 35 45 50
4 45 55 60
5 50 60 70
6 55 70 80
7 65 75 90
8 70 85 100

Lai no iepriekšējās sausās barības pārietu uz mūsu barību, vismaz 7 dienas piejauciet jauno barību iepriekšējai, pakāpeniski palielinot jaunās barības daudzumu, līdz pilnībā pāriesiet uz jauno barību.

Ja jūsu kaķis nekad iepriekš nav ēdis sauso barību, vai arī vēlaties pāriet no gaļas barības uz sauso barību, komplekso barību ieteicams sākt dot uzreiz, t.i., nesajaucot ar iepriekšējo barību.

100% dabīga diētiskā barība

Mūsu īpaši izveidotā diētiskā barība ir zinātniski pārbaudīta. Tā ir izveidota kopīgi ar veterinārārstiem, zinātniekiem un universitātēm. Šī kompleksā barība ir pilnībā droša jūsu dzīvniekam, pat ja to dosiet ilgstoši.