Kaķiem ar pārmērīgu ķermeņa svaru un/vai cukura diabētu

VitalCare Diet Weight Reduction & Diabetic ekstrudētā diētiskā barība ir speciāli izveidota pieaugušiem kaķiem ar pārmērīgu ķermeņa svaru un/vai cukura diabētu. Šī diētiskā barība: palīdzēs jūsu kaķim atbildīgi zaudēt svaru un veicinās līdzsvarotu cukura līmeni asinīs. Optimāls vitamīnu un minerālvielu līdzsvars nodrošina pietiekamu uzturvērtību svara zaudēšanas laikā. Barība ir papildināta ar pārtikas šķiedrvielām, kas palīdz samazināt ēstgribas sajūtu un nodrošina kaķim nepieciešamo atbalstu svara zaudēšanas laikā.

Aptaukošanās gadījumā
Zems enerģijas saturs un papildu pārtikas šķiedrvielas palīdzēs jūsu kaķim atbildīgi samazināt ķermeņa svaru. Turklāt L-karnitīns veicina tauku sadedzināšanu.
Diabēts
Nodrošina atbalstu kaķiem ar diabētu (Diabetes Mellitus), līdzsvarojot glikozes līmeni asinīs.
Liels olbaltumvielu saturs
Svara zaudēšanas laikā liels olbaltumvielu saturs veicina muskuļu masas saglabāšanu.

Informācija par uzturu

  • Sastāvs
  • Norādījumi
  • Daudzums dienā
  • Pāreja uz citu ēdienu
Analīze
Mitruma līmenis8,0%
Kopproteīns34,0%
Koptauki12,0%
Koppelni6,5%
Kopšķiedra12,0%
Ogļhidrāti27,5%
Ciete19,0%
Kopējais cukura saturs1,6%
Neaizvietojamās taukskābes2,0%
Minerālvielas
Kalcijs1,1%
Fosfors0,9%
Kālijs0,6%
Magnijs0,1%
Nātrijs0,4%
Enerģētiskā vērtība
3540 kcal/kg
Sastāvs: 

Ekstrahētas dzīvnieku olbaltumvielas, dehidrēta mājputnu gaļa, mieži, kukurūza, celuloze, kukurūzas glutēns, kaltēts biešu mīkstums, dzīvnieku tauki (putnu, liellopu), kaltēts kartupelis, zirņi, kaltēts ābols, raugs, hidrolizētas vistu aknas, laša eļļa, inulīns (FOS avots), minerālvielas.

Pieejama : 
1,5 kg
5 kg

Šo diētisko barību var dot sausā veidā. Tā ir gatava ēšanai. Vienmēr nodrošiniet piekļuvi svaigam dzeramajam ūdenim istabas temperatūrā. VitalCare Diet Weight Reduction & Diabetic dienas porciju sadaliet vairākās mazākās maltītēs. Ja vēlaties savam kaķim dot papildu gardumu, pievienojiet Prins NatureCare Cat Diet Weight Reduction & Diabetic vienu vai vairāk dienas. Tā ir veselīga un dabīga gaļas barība kaķiem. Nav ieteicams lietot citas papildbarības. Papildinformācija par diētisko barību. Īpašās barošanas mērķi: pārmērīga ķermeņa svara samazināšana un/vai glikozes regulācija (Diabetes Mellitus). Būtisko uzturīpašību raksturojums: zems enerģijas saturs, zems tādu ogļhidrātu saturs, no kuriem ātri izdalās glikoze. Ieteicamais lietošanas ilgums: sākumā līdz 6 mēnešiem.

Būtiskāko īpašību raksturojums: zems fosfora saturs un samazināts olbaltumvielu daudzums, kā arī satur tikai augstas kvalitātes olbaltumvielas. Pirms lietošanas un pirms lietošanas ilguma pagarināšanas ieteicams konsultēties ar veterinārārstu. Barība nav piemērota: kaķēniem, kucēm grūsnības un zīdīšanas periodā, ilgstošai lietošanai bez veterinārārsta norādījumiem.

VitalCare Diet Weight Reduction & Diabetic īpaši ieteicams dot kaķiem ar pārmērīgu ķermeņa svaru un/vai cukura diabētu. Septiņas dienas piemaisiet jauno barību iepriekšējai, pakāpeniski palielinot jaunās barības daudzumu, līdz pilnībā pārejat tikai uz jauno barību. Kad tiek sasniegts vēlamais svars, varat pāriet uz sauso barību, piemēram Prins VitalCare Indoor.

  Svara samazināšanai Svara uzturēšanai
  Minimālā Maksimālā Minimālā Maksimālā
Ķermeņa svars (kg) Daudzums (g/dienā) Daudzums (g/dienā) Daudzums (g/dienā) Daudzums (g/dienā)
2 - - 30 45
3 - - 40 60
4 30 40 50 70
5 35 50 60 85
6 40 55 65 95
7 45 60 75 105
8 50 65 80 115
9 55 70 - -
10 65 85 - -

Lai iepriekšējās sausās barības vietā sāktu dot mūsējo, vismaz 7 dienas piejauciet jauno barību iepriekšējai, pakāpeniski palielinot jaunās barības daudzumu, līdz pilnībā pāriesiet uz jauno barību. 

Ja jūsu kaķis nekad iepriekš nav ēdis sauso barību, vai arī gaļas barības vietā vēlaties dot kaķim sauso barību, komplekso barību ieteicams sākt dot uzreiz, t.i., nesajaucot ar iepriekšējo barību. 

100% dabīga diētiskā barība

Mūsu īpaši izveidotā diētiskā barība ir zinātniski pārbaudīta. Tā ir izveidota kopīgi ar veterinārārstiem, zinātniekiem un universitātēm. Šī kompleksā barība ir pilnībā droša jūsu dzīvniekam, pat ja to dosiet ilgstoši.