Lieliski piemērota izmantošanai treniņos un kopšanā

Prins Train & Care laša pastēte satur svaigu laša gaļu — daudzu suņu iecienīto garšu. Šī apbalvojuma pastēte ar lasi ir ne vien ļoti garšīga, bet tā arī nesatur kviešus (glutēnu) un ir hipoalerģiska. Tas nozīmē, ka pastāv niecīga vai pat nekāda iespēja, ka tā jūsu sunim izraisīs alerģiju.

 

Svaigs lasis
Satur bagātīgu daudzumu svaiga laša — daudzu suņu iecienīto garšu
Hipoalerģiska
Īpaši izvēlēts olbaltumvielu avots (zivs) samazina paaugstinātas jutības reakciju iespējamību.
100% dabīga
Tāpat kā visi citi mūsu produkti, arī šī uzkoda ir 100% dabīga un nesatur mākslīgos aromatizētājus, krāsvielas vai garšas pastiprinātājus. Šis produkts netiek izmantots izmēģinājumos ar dzīvniekiem.

Informācija par uzturu

  • Sastāvs
  • Norādījumi
  • Pāreja uz citu ēdienu
Analīze
Mitruma līmenis70,9%
Kopproteīns8,4%
Koptauki15,6%
Koppelni1,3%
Kopšūnu viela1,0%
Minerālvielas
nav piemērojams
Enerģētiskā vērtība
1852 kcal/kg
Sastāvs: 

 Lasis (35%), rapšu eļļa, kartupeļu ciete, kukurūzas glutēns, guāras sveķi, augu šķiedrvielas, ksantāns un celuloze

Šo laša pastēti var viegli dozēt un barot tieši no tūbiņas. Tā var arī lieliski noderēt zāļu iebarošanai. Pēc atvēršanas dažas dienas to var glabāt vēsā vietā.

Garšīgs gardums
Prins Train & Care ir papildbarība, bet ne kompleksā barība. Tā nesatur visas suņiem ikdienā nepieciešamās barības vielas. Pastēte ir izmantojama kā papildu gardums ikdienas maltīšu starplaikos.

100% dabīga barība

Visi izmantotie produkti ir 100% dabīgi un netiek izmantoti izmēģinājumos ar dzīvniekiem. Mēs neizmantojam nekādus mākslīgos aromatizētājus, krāsvielas vai garšas pastiprinātājus. Izmantojam vienīgi vislabākos produktus, ko piegādā uzticami sadarbības partneri, un tas nodrošina nepārspējami augstu barības kvalitāti.