Pieaugušiem suņiem ādas veselības un kažoka spīdīguma uzlabošanai

ProCare Grainfree Skin & Coat ir augstas kvalitātes presētā barība bez graudiem, kas ir īpaši piemērota pieaugušiem suņiem ādas veselības un kažoka spīdīguma uzlabošanai. Tā ir piemērota arī pieaugušiem suņiem ar vidēju enerģijas līmeni. Šī barība ar adaptēto enerģijas saturu palīdzēs jūsu suni uzturēt optimālā formā. Rūpīgi atlasītas izejvielas uzlabo ādas veselību un kažoka spīdīgumu, palīdz uzlabot gremošanas sistēmas darbību un līdzsvarot zarnu mikrofloru.

Barojoša ādai un kažokam
Tādas sastāvdaļas kā lasis, linsēklu eļļa un laša eļļa baro ādu un kažoku, veicinot lielisku kažoka stāvokli
Pielāgots enerģijas saturs
Samazināts tauku saturs, palīdzēs sunim saglabāt veselīgu ķermeņa svaru, savukārt L-karnitīns veicinās optimālu tauku dedzināšanu.
Nesatur graudus
ŠĪ kompleksā un sabalansētā barība nesatur kviešus, rīsus, kukurūzu vai cita veida graudus.

Informācija par uzturu

  • Sastāvs
  • Norādījumi
  • Daudzums dienā
  • Pāreja uz citu ēdienu
Analīze
Mitruma līmenis9,0%
Kopproteīns24,0%
Koptauki12,0%
Koppelni7,0%
Kopšūnu viela2,5%
Ogļhidrāti45,5%
Minerālvielas
Kalcijs1,3%
Fosfors0,9%
Kālijs0,6%
Magnijs0,1%
Nātrijs0,4%
Enerģētiskā vērtība
3860 kcal/kg
Sastāvs: 

Dehidrēta mājputnu gaļa, kartupeļu ciete, zirņi, tapioka, dzīvnieku tauki (liellopa), cigoriņš, olbaltumvielu hidrolizāts, maltodekstrīns, hemoglobīns, linsēklu eļļa (1%), laša eļļa (1%), augu šķiedrvielas, hidrolizēts raugs, minerālvielas (kālija hlorīds), saulespuķu eļļa, lecitīns, fruktooligosaharīdi (FOS, 400 mg).

Pieejama : 
3 kg
12 kg

ProCare Grain-free SKIN & COAT var dot sausā veidā. Tā ir gatava ēšanai. Vienmēr nodrošiniet piekļuvi svaigam dzeramajam ūdenim istabas temperatūrā. ProCare Grain-free SKIN & COAT dienas porciju sadaliet vismaz divās maltītēs. Ja vēlaties savam sunim dot papildu gardumu, pievienojiet Prins TotalCare Chicken & Vegetable Complete vai Prins NatureCare Chicken Grain-free vienu vai vairāk dienas. Šīs suņu barības ir veselīgas un pagatavotas no dabīgas gaļas. Nav ieteicams lietot citas papildbarības.

  Mazaktīvs Vidēji aktīvs Īpaši aktīvs   
Ķermeņa svars (kg)

Daudzums (g/dienā)  

Daudzums (g/dienā)  

Daudzums (g/dienā)  

2,5 50 65 70
5 85 110 120
10 145 180 205
15 195 245 275
20 245 305 345
25 290 360 405
30 330 415 465
35 375 465 520
40 410 515 575
45 450 565 630
50 485 610 680
60 560 700 780
70 625 785 880
80 695 865 970

Presētās barības nomaiņa uz citu presēto barību
Lai uzzinātu vairāk par presētās un ekstrudētās barības atšķirībām, noklikšķiniet uz šīs saites

A. Nomainot cita zīmola presēto barību uz mūsu, sākumā abas barības varat sajaukt kopā, pakāpeniski pārejot tikai uz mūsu barību. Septiņas dienas piemaisiet jauno barību iepriekšējai, pakāpeniski palielinot jaunās barības daudzumu, līdz pilnībā pārejat tikai uz mūsu barību. Mainot barības, reizēm var nedaudz mainīties fēču izskats. Tomēr tas ir sunim pilnībā nekaitīgi. Barību varat nomainīt, arī izmantojot saldētas jēlas gaļas barību (skatiet C. sadaļā sniegtos norādījumus).

Ekstrudētās barības nomaiņa uz presēto*
Lai uzzinātu vairāk par presētās un ekstrudētās barības atšķirībām, noklikšķiniet uz šīs saites

B. Ja vēlaties pāriet no ekstrudētās barības uz Prins presēto barību, mēs iesakām to sākt dot uzreiz, t.i., nesajaucot ar iepriekšējo barību. Mainot barības, reizēm var nedaudz mainīties fēču izskats. Tomēr tas ir sunim pilnībā nekaitīgi. Barību varat nomainīt, arī izmantojot saldētas jēlas gaļas barību (skatiet C. sadaļā sniegtos norādījumus). Salīdzinot ar ekstrudēto barību, presētās barības graudiņš ir ļoti blīvs un tam ir mazāks apjoms. Tādējādi ieteicamās porcijas ir mazākas, kas mazāk noslogo kuņģi.

C. Barību varat nomainīt, arī izmantojot saldētas jēlas gaļas barību. Tādā gadījumā vienu nedēļu dodiet savam sunim saldētas jēlas gaļas barību, piemēram, Prins TotalCare Super Active Complete. Tas nodrošinās optimālu zarnu mikrofloras atjaunošanos. Pēc nedēļas, kad suni barojāt tikai ar jēlas gaļas barību, varat sākt dot jauno barību, nejaucot to ar iepriekšējo barību.

Ja jūsu suns nekad iepriekš nav ēdis jēlu gaļu, pirmās divas dienas to ieteicams nedaudz termiski apstrādāt, lai suņa gremošanas sistēma pierastu pie jaunās barības. Pēc divām dienām varat dot jēlu gaļu istabas temperatūrā.

Vai jūsu suns nekad iepriekš nav ēdis sauso barību, un jēlās gaļas barības vietā vēlaties sākt dot presēto vai ekstrudēto barību? Skatiet B. sadaļā sniegtos norādījumus par barības veida nomaiņu (tūlītēju).

100% dabīga barība

Visi izmantotie produkti ir 100% dabīgi un netiek izmantoti izmēģinājumos ar dzīvniekiem. Mēs neizmantojam nekādus mākslīgos aromatizētājus, krāsvielas vai garšas pastiprinātājus. Izmantojam vienīgi vislabākos produktus, ko piegādā uzticami sadarbības partneri, un tas nodrošina nepārspējami augstu barības kvalitāti.