Apjomīgās zināšanas tika apkopotas iedvesmojošā platformā Lifestyle for pets, kas satur tīmekļa vietni ar informāciju par lolojumdzīvniekiem, interaktīvu televīzijas kanālu ar iedvesmojošiem un informatīviem videoklipiem un tiešsaistes veikalu, kur var acumirklī iegādāties dažādus produktus. Platforma Lifestyle for pets darbojas ne tikai tiešsaistē, bet arī bezsaistē, piemēram, pasākumos un jūsu vietējā zooveikalā.  

Dalīšanās ar zināšanām

Platformu Lifestyle for pets uztur Prins Petfoods. Viena no mūsu galvenajām vērtībām ir dalīšanās ar zināšanām; tā ir mūsu būtība un mūsu mērķis. Platforma tika izveidota ar nolūku Lifestyleforpets.nl  informēt, iedvesmot, uzmundrināt un stimulēt visus dzīvnieku fanus. Dzīvnieku labklājība vienmēr ir pirmajā vietā. Platformai pievienojas ar vien vairāk kolēģu no lolojumdzīvnieku sektora.

Apjomīga pieredze

Platformā Lifestyle for pets tiek piedāvātas plašas iespējas. Mūsu platformā var lasīt rakstus, tīmekļa dienasgrāmatas un jaunākās ziņas par dzīvniekiem, uzdot jautājumus speciālistiem un skatīties unikālus raidījumus, piemēram, The Animal Cafe. Vai interesē kāds no mūsu produktiem? Pasūtiet to tūlīt tieši no mūsu veikala . Varat izvēlēties pasūtījuma piegādi mājās, vai arī saņemt to vietējā zooveikalā.

Noderīgi zināt?

Platformā Lifestyle for pets ir pieejami resursi ne tikai par kaķiem un suņiem, bet arī par trušiem un citiem grauzējiem, zirgiem, rāpuļiem, zivīm un putniem. Katru mēnesi tiek apspriesta jauna tēma par dzīvesveidu. Meklējiet, lasiet, skatieties, mācieties, iepērcieties un gūstiet pieredzi! Dodieties uz tīmekļa vietni Lifestyleforpets.nl vai sekojiet platformai pakalpojumā Facebook.