Prins izveidoja vadošo izglītības centru “Edupet” lolojumdzīvnieku faniem un profesionāļiem. Vai vēlaties uzzināt vairāk par dzīvniekiem? Mūsdienīgā mācību centra “Edupet” adrese ir Accustraat 3-5, Veenendaal. Tajā ir izveidota pilnībā aprīkota lekciju telpa ar nodalījumu pusdienu ieturēšanai.

Pielāgotas klases

Prins ir izglītības centra “Edupet” iniciators. Šis Nīderlandē populārākais zināšanu un iedvesmas cents ir atvērts visiem dzīvnieku faniem, lolojumdzīvnieku saimniekiem un esošajiem un topošajiem nozares profesionāļiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegūt jaunas zināšanas vai pilnveidot esošās, ikviens atradīs sev piemērotus mācību kursus.

Ikvienam

Ciešā sadarbībā ar profesionāļiem “Edupet” organizē dažādus mācību kursus, kas ir piemēroti atšķirīgām auditorijām — sākot ar lolojumdzīvnieku saimniekiem, veterinārārstiem un zooveikalu darbiniekiem un beidzot ar dresūras skolu darbiniekiem, suņu audzētājiem un kopējiem. Ir pieejami kursi, semināri (ar un bez e-apmācību iespējām), lekcijas un konferences.

Svarīgas ir praktiskās iemaņas

Izglītības centrā “Edupet” lekcijas pasniedz profesionāļi un iedvesmojoši vieslektori. Viņi vienmēr ir orientējas uz praksi, tādēļ iegūtās zināšanas var uzreiz pielietot ikdienā. Tāpat kā Prins arī “Edupet” atzinīgi novērtē zināšanas un kvalitāti. No mācību telpas līdz pusdienu pārtraukuma — par visu ir padomāts līdz pēdējam sīkumam. Kopš brīža, kad ieiesiet centrā, līdz brīdim, kad no tā iziesiet.

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Papildinformāciju un mācību kursu piedāvājumu skatiet tīmekļa vietnē www.edupet.nl.