Laipni lūgti mūsu pasaulē!

Uzņēmumā Prins strādā darbinieki, kuru aizraušanās a ir dzīvnieki. Mēs specializējamies īpašām vajadzībām piemērotas, augstas kvalitātes un 100% dabīgas kaķu un suņu barības izveidē, un mūsu misija ir dzīvnieku labklājības uzlabošana. Mēs to darām prasmīgā, personiskā, apzinātā, pārsteidzošā un unikālā veidā.

Lasiet vairāk par mums!

Uzticams zīmols

Prins ir ģimenes uzņēmums. Jau vairāk nekā piecdesmit gadus trīs Verkade ģimenes paaudzes ražo dzīvnieku barību. Viņi to dara no visas sirds un dvēseles. Visiem mūsu darbiniekiem Prins ir gandrīz kā ģimene. Mums ir trīs ražotnes Accustraat, Vēnendālē. Ražošanas procesā izmantojam savas zināšanas un pieredzi, strādājam ar iedvesmu un entuziasmu, veidojot uzticamu zīmolu, kas strauji attīstās, tostarp arī citās valstīs.

Kvalitāte

Kāds ir mūsu noslēpums? Visiem Prins darbiniekiem ir kopīgs mērķis; — kvalitāte ir pirmajā vietā. Turklāt mēs vēlamies sniegt tādu kvalitāti, kas ir izcilāka par to, ko mums sagaida, jo mūs nav viegli apmierināt. Iespējams, spējam kaut ko mainīt vai pilnveidot. Klienti ir prasīgi, un viņiem ir tādiem jābūt. Mēs augstu vērtējam rūpīgus un apņēmīgus cilvēkus. Vēlamies visiem mūsu klientiem veltīt pienācīgu uzmanību, piedāvājot lieliskus produktus veselīgiem lolojumdzīvniekiem, kā arī noderīgus un profesionālus ieteikumus.

Individuāla pieeja

Prins augstu vērtē lolojumdzīvniekus un viņu saimniekus. Mēs vēlamies uzklausīt un iesaistīties dialogā. Ne no produktu perspektīvas, bet saistībā ar dzīvnieku labklājību. Septiņdesmitajos gados to aizsāka “vectēvs” Verkade, rīkojot seminārus. Mēs turpinājām viņa iesākto darbu, izveidojot Prins CareTeam komandu, kura atbilstoši mūsu filozofijai un nosaukumam — rūpējas par dzīvniekiem un sniedz ieteikumus viņu saimniekiem. To arī īstenojam, izmantojot mūsu izglītības centru Edupet Education un unikālo tiešsaistes platformu un televīzijas kanālu Lifestyle for pets.

Mūsu unikālais veids

Prins neatlaidīgi īsteno savus mērķus. Mēs nepieļaujam, ka mūsu darbu ietekmē apstākļi, un vienmēr paļaujamies uz pašu spēkiem. Bez šaubām mēs sekojam līdzi tendencēm, kā arī kolēģu darbam. Tomēr mēs vienmēr balstāmies uz savām vīzijām un pieredzi, un nekad nedarām to ierastā veidā. Mēs visu darām paši un mūsu unikālā veidā. Cilvēku un dzīvnieku labklājība mums ir pirmajā vietā.

Elastīgums

Prins vienmēr atbalsta inovācijas un pārmaiņas. Mēs sekojam līdzi jaunākajām tendencēm, kas ir iespējams pateicoties mūsu elastīgumam un mazajām nodaļām. Uztura konsultanti, uzvedības terapeiti un pasniedzēji kopīgi strādā, lai izveidotu iespējami vislabākos ieteikumus un norādījumus. Prins ir zinātkārs. Mēs apgūstam jaunas zināšanas un nododam savējās zināšanas citiem, un mēs aicinām darīt to pašu arī pieredzējušiem speciālistiem no visas pasaules.

Kopā esam stiprāki

Neskatoties uz to, ka dzīvojam digitālajā laikmetā, ierastie telpās izvietotie veikali joprojām ir neaizstājami. Tajos mēs varam sarunāties ar cilvēkiem, un jūs kā patērētājs varat uzzināt visu nepieciešamo par produktiem, iegūt informāciju, iedvesmu un padomus. Tādēļ mēs darām visu iespējamo, lai saistītu tiešsaistes un fizisko pasauli, kur var apvienot atšķirīgus pakalpojumus. Tikai kopā var paveikt vairāk.

Vairāk nekā barība

Iegādājoties barību saviem mīluļiem un barojot tos, patērētāji arvien biežāk izdara veselīgas izvēles. Tieši tādēļ Prins rūpīgi pārdomā ikvienu savu darbību. Mēs vienmēr pārdomājam katru mūsu izvēli — vai tā nekaitēs dzīvnieku labklājībai —, pat ja no mārketinga viedokļa tā būtu izdevīga. Mēs izdarām apzinātu izvēli un galvenokārt attiecībā uz veselību nākotnē. Piemēram, izvēloties ēdienu, kas var palīdzēt samazināt lieko svaru, izvēloties receptes, kuras, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, var optimāli pielāgot individuālām vēlmēm un vajadzībām, kopīgi sportojot ar savu mīluli. Tas viss ir mūsu dzīves veids. Tādēļ mūsu sauklis skan šādi: Prins. Vairāk nekā barība!